+64 9 299 9498 +48 531 900 941 biuro@tilcor.pl

Blachy dachowe

Gerard corona i decra stratos– rozwiązania dla dachu

Szukając sprawdzonego sposobu na wykonanie dachu wysokiej jakości warto jest zwrócić uwagę na ofertę marki Gerard. To znany i ceniony producent w dziedzinie pokryć dachowych z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Działalność na wielu kontynentach zaowocowała tym, że blachy dachowe Gerard są odporne na różnorakie warunki pogodowe – upalne słońce, nieustanny deszcz, częste opady śniegu, szczególnie silny wiatr, a nawet trzęsienia ziemi. Wystarczy jedynie dodać, że każdy klient otrzymuje 50 lat gwarancji na swój zakup.

Lekkie, a przy tym trwałe pokrycie blachy dachowe

Dach powinien cechować się niską wagą, a przy tym spełniać nasze wymogi co do ochrony przed hałasem i temperaturami z zewnątrz, zwłaszcza gdy poddasze domu służy nam jako pokój. Firma Gerard doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferowane przez nich produkty są odporne na działanie wilgoci oraz na uszkodzenia mechaniczne. Jednym z najchętniej kupowanych produktów jest profil Gerard Corona. Jego znamienną cechą jest wyjątkowo niska waga, która czyni go aż kilka razy lżejszym od dachówek betonowych czy glinianych. Powłoka aluminiowo-cynkowa stanowi skuteczną i pewną ochronę przed powstawaniem rdzy. Ta blacha z posypką Gerard odznacza się nie tylko doskonałymi parametrami technicznym, lecz również posiada wyjątkowe walory estetyczne. Obecność żłobień sprawia, że wiernie imituje drewno. Posypka ceramiczna podnosi z kolei wytrzymałość całego elementu oraz chroni przed niekontrolowanym osuwaniem się śniegu z dachu, co może prowadzić do uszkodzenia rynien. Do tego Gerard Corona cena jest porównywalna z kosztami, jakie poniesiemy decydując się na mniej innowacyjne dachówki ceramiczne lub betonowe.

Oferta marki Decra stratos i Gerard corona

Nowoczesne rozwiązania na miarę naszych czasów posiada również firma Decra należąca do grupy Icopal. To koncern stawiający na innowacyjne technologie, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. W ich ofercie znajdziemy dachówki gontopodobne Decra Stratos, które z powodzeniem zastępują gonty z drewna, zachowując ich wyjątkową estetykę, lecz zapewniając o wiele lepszą odporność przed działaniem wody.

EKSKLUZYWNI CZŁONKOWIE NOWOZELANDZKIEJ GRUPY IMPORTERÓW POKRYĆ DACHOWYCH

log log

PRODUCENT