+64 9 299 9498 +48 531 900 941 biuro@tilcor.pl

Blachy dachowe

Gerard – rozwiązania dla dachu

Szukając sprawdzonego sposobu na wykonanie dachu wysokiej jakości warto jest zwrócić uwagę na ofertę marki Gerard. To znany i ceniony producent w dziedzinie pokryć dachowych z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Działalność na wielu kontynentach zaowocowała tym, że blachy dachowe Gerard są odporne na różnorakie warunki pogodowe – upalne słońce, nieustanny deszcz, częste opady śniegu, szczególnie silny wiatr, a nawet trzęsienia ziemi. Wystarczy jedynie dodać, że każdy klient otrzymuje 50 lat gwarancji na swój zakup.

Lekkie, a przy tym trwałe pokrycie dachu

Dach powinien cechować się niską wagą, a przy tym spełniać nasze wymogi co do ochrony przed hałasem i temperaturami z zewnątrz, zwłaszcza gdy poddasze domu służy nam jako pokój. Firma Gerard doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferowane przez nich produkty są odporne na działanie wilgoci oraz na uszkodzenia mechaniczne. Jednym z najchętniej kupowanych produktów jest profil Gerard Corona. Jego znamienną cechą jest wyjątkowo niska waga, która czyni go aż kilka razy lżejszym od dachówek betonowych czy glinianych. Powłoka aluminiowo-cynkowa stanowi skuteczną i pewną ochronę przed powstawaniem rdzy. Ta blacha z posypką Gerard odznacza się nie tylko doskonałymi parametrami technicznym, lecz również posiada wyjątkowe walory estetyczne. Obecność żłobień sprawia, że wiernie imituje drewno. Posypka ceramiczna podnosi z kolei wytrzymałość całego elementu oraz chroni przed niekontrolowanym osuwaniem się śniegu z dachu, co może prowadzić do uszkodzenia rynien. Do tego Gerard Corona cena jest porównywalna z kosztami, jakie poniesiemy decydując się na mniej innowacyjne dachówki ceramiczne lub betonowe.

Oferta marki Decra

Nowoczesne rozwiązania na miarę naszych czasów posiada również firma Decra należąca do grupy Icopal. To koncern stawiający na innowacyjne technologie, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. W ich ofercie znajdziemy dachówki gontopodobne Decra Stratos, które z powodzeniem zastępują gonty z drewna, zachowując ich wyjątkową estetykę, lecz zapewniając o wiele lepszą odporność przed działaniem wody.

EKSKLUZYWNI CZŁONKOWIE NOWOZELANDZKIEJ GRUPY IMPORTERÓW POKRYĆ DACHOWYCH

log log

PRODUCENT