+48 662 866 306 +48 531 900 941 biuro@tilcor.pl

TILCOR – lider w branży - Krycie dachu blachodachówką

Krycie dachu blachodachówką ceramiczną, mineralną, nowozelandzką oraz blachą gontopodobną


Tilcor to producent działający w branży pokryć dachowych. Firma na początku swej działalności zajmowała się tworzeniem bloczków i dachów betonowych. Niedługo potem firma wyspecjalizowała się w innych dziedzinach, a także uzyskała nową nazwę – Ross Concrete Products, które później zamieniło się w Ross Roofing. Już w latach 60. staliśmy się wiodącym dystrybutorem dachówek stalowych z posypką kamienną na obszarze kraju. Dekadę później otworzyliśmy nasz własny zakład, w którym produkowaliśmy dachówki betonowe – była to największa inwestycja tego typu w całej Nowej Zelandii. Pod koniec lat 80. rozpoczęliśmy produkcję blachodachówek stalowych z kamienną posypką. Postanowiliśmy utworzyć spółki typu joint venture w Belgii oraz w USA, dzięki czemu z nadejściem 2000 roku weszliśmy w nowe tysiąclecie jako firma obecna na całym globie.

Dach z blachodachówki od Tilcor

Z upływem lat rodzina Ross dokonywała zakupu kolejnych spółek joint venture, natomiast dzisiaj na rynek wprowadza nową markę – Tilcor. Rozwija się ona niezwykle prężnie, stale zdobywając nowe rynki zbytu, dzięki czemu jest ona obecna na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie oraz Ameryce Północnej. Do produkcji wyrobów marki Tilcor stosowane są jedynie surowce pochodzące z Nowej Zelandii, które muszą spełniać wysokie wymogi co do ich czystości i jakości. Produkcja stali stosowanej przez markę Tilcor zaczyna się od wydobycia najlepszej klasy piasków żelazistych, które pochodzą z rozpadu skład na wybrzeżu Taranki. Poprzez użycie tych szlachetnych surowców powstaje jedna z najczystszych na świecie stali. Z kolei posypka z nowozelandzkiego kamienia jest gwarancją trwałości i stabilności koloru pokrycia dachowego. Nasi klienci mogą wybierać z aż pięciu podstawowych wariantów, które w sumie dają dwadzieścia opcji kolorystycznych na aranżację dachu. Stosowane przez nas naturalne kamienie formowały się przez miliony lat, dlatego jako wykończenie dachówek zachowają swój kolor przez całe stulecia.

Unikalne i oryginalne materiały przy kryciu dachów blachodachówką bazowe oraz produkcja podlegająca surowym normom technicznym Nowej Zelandii sprawiają, że jesteśmy obecnie jedynym producentem oferującym dachówki z posypką o tak wysokiej jakości produkowane wyłącznie w fabryce w Nowej Zelandii. Tylko TILCOR oferuje legendarną nowozelandzką jakość.EKSKLUZYWNI CZŁONKOWIE NOWOZELANDZKIEJ GRUPY IMPORTERÓW POKRYĆ DACHOWYCH

blachodachówka z posypką blachy dachowe wymiana dachu blacha z posypką gerard

PRODUCENT