+48 662 866 306 +48 531 900 941 biuro@tilcor.pl

Lekkie dachy

Wykończenie dachu posiada kluczowe znaczenie dla budowy domu. Najważniejszymi cechami, które biorą pod uwagę inwestorzy, jest niska waga pokrycia dachowego oraz wysoka izolacja akustyczna i termiczna. To właśnie te czynniki w największym stopniu wpłyną na komfort przyszłych domowników. Jednym z innowacyjnych pomysłów, które już od lat królują w dziedzinie budownictwa, są blachodachówki – elementy łączące w sobie wytrzymałość i piękno. Zapewniają one lekkie pokrycia dachowe, do tego nadają im odpowiednią odporność przed czynnikami z zewnątrz. Blachodachówka to rozwiązanie uniwersalne, sprawdzające się w projektach utrzymanych w nowoczesnym stylu, jak i w starszych, zabytkowych budynkach.

Wymiana dachu Tilcor – skuteczna ochrona przy każdej pogodzie

Rozwiązania od Tilcor zapewniają nam nie tylko wytrzymały i cichy dach, ale również stanowią ochronę przed najbardziej niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi – od tych powszednich po najbardziej ekstremalne. Blachodachówki Tilcor nie poddają się działaniu promieni słonecznych, są odporne na grad, mróz oraz śnieg. Zostały wyposażone w system, który czyni z nich produkty ogniotrwałe, ponadto są bezpiecznym rozwiązaniem na wypadek trzęsienia ziemi czy huraganu. Dzięki obecność posypki ceramicznej te dachówki przy wymianie dachu pozostają w swej niezmienionej formie nawet podczas długiego kontaktu ze słoną wodą. W czym tkwi sekret ich wysokiej trwałości?

Lekkie pokrycia dachowe

Do produkcji swoich wyrobów firma Tilcor stosuje najwyższej jakości stal z Europejskich hut cieszącą się powszechnym uznaniem w branży budowniczej. Powstaje ona przy wykorzystaniu wysokiej jakości żelaza, dzięki któremu stal odznacza się swoją czystością. Pomimo tego, że blachodachówki Tilcor pozwalają tworzyć niezwykle lekkie dachy, to ich struktura jest wielowarstwowa. Powłoka antykorozyjna oraz warstwa akrylowa skutecznie chronią przed powstawaniem rdzy i zarysowań, a także zapewniają trwały i piękny kolor pokrycia dachowego na wiele lat. Blachodachówka Tilcor to odpowiednie rozwiązanie nie tylko przy budowie domu – jej lekka waga na pewno zostanie doceniona przez tych, którzy czeka wymiana dachu.EKSKLUZYWNI IMPORTERZY POKRYĆ DACHOWYCH TILCOR

blachy dachowe wymiana dachu blacha z posypką gerard

PRODUCENT